21'inci Yüzyıl Yeni İpek Yolu Belt and Road Topantısı


TAB logoTR.jpg
TÜRK ARMATÖRLER BİRLİĞİ

Sirküler No: 90 - 08/04/2016

Konu : 21'inci Yüzyıl Yeni İpek Yolu Belt and Road Topantısı

Sayın Başkan ve Üyelerimiz,

1. 18 Mayıs 2016 tarihinde Hong Kong'da "21. Yüzyıl Yeni İpek Yolu Kuşak ve Yol" adı altında çok geniş katılımlı bir toplantı icra edilecektir.

2. Bu toplantıda; Avustralya'dan başlayıp Pasifik ve Hint Okyanusu'ndan İtalya'ya kadar olan hat üzerinde deniz ipek yolu oluşturulması, Asya ve Avrupa arasında Güneydoğu Asya, Afrika ve Orta Doğu geçişli iş geliştirme konusu ve Çin anakarası ile ASEAN ülkelerinin geniş potansiyelini yeni pazarlara çevirme konuları görüşülecektir.

3.Toplantıya 20 üzerinde düşünce lideri, Kuşak ve Yol Hattı olarak adlandırılan deniz ipek yolu hattı üzerinde bulunan ülkelerin ilgili bakanları, kurum-kuruluş liderleri, proje sahipleri ve global yatırımlar ile hizmet sağlayıcılar katılacaktır.

4. Bahse konu toplantıya katılımda Türk Armatörler Birliği üyesi armatörlerimizine bu faaliyetin kayıt ücreti için indirim uygulaması yapılacaktır.

5. Normal olarak toplantının kayıt ücreti bireysel katılımcılar için kişi başı 200 USD olup, 15 Nisan'a kadar yapılan başvurular için erken başvuru indirimi olarak 160 USD'dir.

6. Türk Armatörler Birliği üyelerine özel olarak uygulanacak bireysel katılımcılar için indirimli ücret ise kişi başı 140 USD olarak belirlenmiştir. Yine 8-20 üye arasında tüm heyet için kayıt ücreti toplam 375 USD olacaktır.

7. Katılmayı planlayan üyelerimizin otel, gidiş-geliş uçak organizasyonları kendileri tarafından yapılacak, indirimden istifade etmek isteyen üyelerimizn sadece kayıt işlemi söz konusu toplantının Türkiye temsilciliğini yapan Sayın Perran ERSU tarafından yapılacaktır. İndirimlerden faydalanmak istemeyen üyelerimiz kayıtlarını kendileri yaptıracaktır.

8. Söz konusu toplantı ile ilgili tüm detayları http://beltandroad.hktdc.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı oteller için rezervasyon http://www.beltandroadsummit.hk/en/participants/value-for-money-hotels.html linki üzerinden yapılabilir.

9. Bu çerçevede indirimli kayıt ücretinden istifade etmek isteyen üyelerimiz 15 Nisan 2016 tarihine kadar aşağıdaki iletişim bilgilerinden tarafımıza katılım niyetlerini bildirecektir.

İletişim Görüşülebilecek Yetkililer
Tel: +90 212 252 62 63 Yeşim Işık Günal
Fax: +90 212 245 30 22 Kazım Evren Lale
Mail: bildirim@armatorlerbirligi.org.tr
Saygılarımızla,
Hüseyin ÇINARTürk Armatörler Birliği
Genel Sekreter

DAĞITIM:
Yönetim Kurulu Başkanı
Yönetim Kurulu Üyeleri
Üyelerimiz


BİLGİ:
İMEAK Deniz Ticaret Odası
Perran Ersu