Türk Armatörler Birliği


TAB logoTR.jpg
TÜRK ARMATÖRLER DERNEĞİ

Sirküler No: 123 - 05/01/2015

Konu : Üye Kart Sistemi,

İlgi :
Türk Armatörler Derneği 05/01/2015 Tarihli Bildirisi İle,

Değerli Üyemiz,

Ulusal ve Uluslararası Denizcilikte hedeflerini büyüterek yoluna devam eden Türk Armatörler Birliği Tüm Üyelerine; İsim, Üye No, Kimlik No, Kan Gurubu vb. gerekli bilgilerle hazırlanmış "Üye Kartlarını" adreslerine göndermeye başlamıştır.

Üye Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Vesikalık Foto ve Kan Grubu Bilgileri istediğimiz 103 No ile yayınlanan duyurumuza geri bildirim yapan üyelerimizin kartları gönderilirken, halen daha istenilen evraklarını göndermeyen üyelerimizin kartları ne yazık ki basılamamaktadır. Bu sebeple tüm üyelerimizden konuya hassasiyetle yaklaşarak istenilen evrakları en geç 12 Ocak 2015' e kadar aşağıda belirtilen mail adresine göndermelerini rica ederiz. Üyelerimizin Posta gönderim adreslerinin güncellenmesi ve doğru iletişim için lütfen adres ve iletişim bilgilerinizi yenileyiniz.

Hedefler doğrultusunda geliştirdiği "Üye Kart Sistemi" proje kapsamına A ve A+ (Plus) tüm hizmet veren firmalar dahil edilmeye çalışılmaktadır. Mağaza, Hastane, Okul, Restaurant vb. hizmet veren tüm kurum ve kuruluşların, üyelerimize özel olarak uygulayacakları indirimleri sizlere duyuru ve maillerimizle duyuracağız.

Ayrıca bu sisteme dahil olmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlar tarafımıza ulaşarak gerekli detay bilgilere sahip olabilirler.

Bizleri her konuda destekleyen siz değerli üyelerimize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

İletişim: ygunal@armatorlerbirligi.org.tr - Yeşim Işık Günal

Ek: 2 Sayfa PDF

Saygılarımızla,
Av. Hakan ÜNSALER

Hakanimza (150 x 68).jpg

Türk Armatörler Birliği
Genel Sekreter

DAĞITIM;
1-Türk Armatörler Birliği Üyelerine