Chartering ve Operasyon

Chartering ve Operasyon

 22 Şubat 2017 - İstanbul Marriott Hotel Asia
levent

Yuvarlak Masa Lideri

S. Levent Karaçelik

TAB Yönetim Kurulu Üyesi

“Eğer denizcilikte bir gün sorun yaşamadıysanız o gün hiçbir şey yapmamışınızdır”

Bu ifade uzun yıllardır denizcilik sektöründe bulunan ve bu toplantıya başkanlık yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Levent Karaçelik’e aittir. Yuvarlak masa toplantısının başında söylenen bu söz toplantıda konuşulan hususlardan sonra kendini teyit etmiştir.

Bu yuvarlak masa toplantısının amacı “Kiralama ve Operasyon” konusunda yapılan hatalardan bahsetmek, bu hatalardan çıkarılan dersleri ve sonuçları ortaya koymak ve bunları üyelerimize ve sektör paydaşlarımıza yayımlayarak özellikle maliyetlerin düşürülmesi, zaman kayıplarının önlenmesi ve can, mal kaybının engellenmesi konusunda katma değer yaratmaktır.

Bu toplantıda çok önemli konular özellikle konusunda uzman olan, bilgi ve tecrübesiyle önemli birikim sunan katılımcılar tarafından tartışılmış, birçok firma yetkilisi konusuna özel olarak yapılan veya yaptıkları hatalardan bahsetmişlerdir. Tüm bunlar raporlar kısmında sizlere sunulmuştur.

Eğer bu konuda siz de paylaşımlarınızla sektöre katkı sağlamak isterseniz, WEB sitemizdeki “çıkarılan dersler” kısmından çok basit bir şekilde bizlere konunuzu iletebilirsiniz.

Biz de firma, kişi ismi belirtmeden bunları sektörümüze yayınlayabiliriz. Bundan sonra “kiralama ve operasyon” ile ilgili bizimle paylaşımlar yapıldıkça bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Ayrıca sorularınız olursa bunları da mümkün olduğu takdirde en kısa sürede cevaplayarak sizlere ulaştırabiliriz.

Sizin İçin Varız, Sizinle Varız.

İlgili Rapor ve İçerikler

Çalışma Grupları